Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes, angļu valodā sauktas cookies, ir neliela teksta datne, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni.

Kā [MĒS] izmantojam sīkdatnes?

Sīkdatnes tiek lietotas, lai fiksētu informāciju par to, kā esat izmantojis mūsu mājaslapu, piemēram, kad jūs pēdējo reizi apmeklējāt https://www.rkkpromo.eu un kāda veida informāciju esat tajā meklējuši. Teksta datni spēj nolasīt tikai šī tīmekļa vietne.

Kāpēc tiek izmantotas sīkdatnes?

 • Lai ļautu personalizēt Jūsu piekļuvi sistēmai;
 • jūsu ekrāna iestatījumus, piemēram, parādāmo krāsas kontrastu vai teksta lielumu,
 • vai esat jau piekritis (vai nepiekritis) tam, ka mēs šajā vietnē izmantojam sīkdatnes,
 • jūsu valodas izvēle,
 • atcerētos jūsu ievadītos datus (izņemot konfidenciālos), lai novērstu nepieciešamību tos atkārtoti ievadīt.
 • ļautu RKKpromo.eu komandai atbildēt uz Jūsu jautājumiem un sniegtu Jums informāciju;
 • sagatavotu anonīmu statistiku par interneta vietnes lietošanu;
 • sniegtu pakalpojumus;
 • atjauninātu uz abonēšanu pamatotus pakalpojumus;
 • nodrošinātu klientu atbalstu (mēs varam arī apkopot Jūsu papildu informāciju, lai pētītu un sniegtu atbildes uz Jūsu ar atbalstu saistītiem jautājumiem);
 • pielāgotu reklāmu.
 • analizētu mūsu klientu raksturlielumus, lai izprastu klienta un tirgus vajadzības, lai izstrādātu jaunus produktus un pakalpojumus, kā arī mārketinga komunikācijas vajadzībām.

Šīs sīkdatnes nav obligāti jāiespējo, lai šī vietne darbotos, bet tās nodrošina labāku pārlūkošanas kvalitāti. Šīs sīkdatnes ir iespējams dzēst vai bloķēt, bet tādā gadījumā atsevišķas šīs vietnes iespējas var nedarboties pienācīgi.

Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai jūs personiski identificētu, un dati par jūsu navigāciju ir mūsu kontrolē; tie netiek izpausti trešajām personām. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas tikai un vienīgi tam mērķim, kas norādīts šeit.

Jums ir tiesības pārvaldīt un izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir jūsu datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā jums būs pašrocīgi jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, un varbūt nedarbosies daži pakalpojumi un funkcijas.

Sīkdatnes tiek lietotas, lai fiksētu informāciju par to, kā esat izmantojis mūsu mājaslapu, piemēram, kad jūs pēdējo reizi apmeklējāt https://www.rkkpromo.eu un kāda veida informāciju esat tajā meklējuši. Teksta datni spēj nolasīt tikai šī tīmekļa vietne.

Kādas Datu ievākšanas tehnoloģijas [MĒS] izmantojam?

 • Google Tag Manager – Konteiners priekš anonīmas analītikas datiem.
 • Google Analitics – Mājas lapas statistika un Analītika.
 • FB Pixel – Mājas Lapas Statistika un Analītika, Reklāma.
 • Google Adwords – mājas lapas statistika un analītika, reklāma.
 • HotJar – anonīma mājas lapas lietojumu statistika, kas ļauj iespēju apskatīties anonīma lietotāja sesijas ierakstu un uzlabot lietojamību. 

Kā mani dati nonāk pie [JUMS] ?

Apmeklējot https://www.rkkpromo.eu  un piekrītot lietošanas noteikumiem mēs ievācam informāciju no sīkdatnēm, IP adresi. Informācija par sīkdatnēm – cookies aprakstīta augstāk.

[MĒS] vācam tikai identificējamus personas datus vai informāciju, kuru konkrēti un brīvprātīgi iesniedz mūsu tīmekļa vietnes apmeklētājs. [MĒS] saņemam ierobežotu mūsu tīmekļa vietnes apmeklētājus identificējošu informāciju, piemēram, viņu vārdu, e-pasta adresi, telefona numuru.

Izmantojot kontaktu formas un citas saziņas metodes, tai skaitā integrētās webčata formas, FB mesindžer Formas.

Vietnes apmeklētāji, izmantojot kontaktu saziņas formas var nosūtīt mums e-pastu. Ziņās tiks iekļauts lietotāja ekrāna vārds un e-pasta adrese, kā arī jebkāda papildu informācija, kuru lietotājs vēlēsies iekļaut savā ziņā.

Pop-Up formas un kampaņas  tiek izmantotas priekš E-pasta mārketinga: ar Jūsu atļauju mēs varam informēt Jūs par mūsu veikalu, jauniem produktiem, kampaņām un citiem atjauninājumiem par šo produktu. Ja apmeklētājs saņem informāciju e-pastā, tad e-pasta apakšā tiek pievienota papildus UNSUBSCRIBE POGA. Ar kuras palīdzību iespējas atteikties no informatīvajām vēstulēm no https://www.rkkpromo.eu vietnes.

Iegādājoties preci mūsu veikalā, kā pirkuma un pārdošanas procesa daļu mēs apkopojam jūsu sniegto personisko informāciju, piemēram, jūsu vārdu, uzvārdu, adresi, e-pastu, piegādes adresi, tuvāko Pakomātu un tālruņa numuru – šī informācija tiek izmantota tikai piegādes vajadzībām. Netiek ievākta un uzglabāta informācija par klienta maksājuma datiem. Ar maksājuma operatora privātuma politikas datiem lūgums iepazīties pie konkrētā maksākjumu operatora.

 

Kā tiek apstrādāta MANA personīgā informācija?

 

Jūsu personas datus mēs izmantojam, lai uzlabotu mūsu sniegtos pakalpojumus un lai tie vislabāk atbilstu Jūsu vajadzībām un paradumiem.

Kāpēc [JŪS] ievācat datus?

Datus ievācam tāpēc lai:

 

 • Analizētu mājas lapas apmeklējumu, uzlabotu lietotāja interakciju ar mājaslapu.
 • Atvieglotu Jums iepirkšanos
 • Piedāvātu Jums aktuālas preces; informētu Jūs par ekskluzīviem piedāvājumiem, kuri sagatavoti tikai priekš Jums;
 • Sniegtu Jums informāciju par jaunumiem, organizētajām akcijām un projektiem;
 • Efektīvi izskatītu Jūsu pieprasījumus un sūdzības;
 • Produkcijas piegādes vajadzībām;
 • Marketinga, atkārtota mārketinga aktivitātēm. 

Vai vietnes izmantošanai ir vecuma ierobežojumi?

Vietnes skatīšana un lasīšana tiek iespējota visām vecuma grupām, savukārt izmantojot šo vietni kopā ar maksājumu sistēmu, jūs apliecināt, ka esat pilngadīgs saskaņā ar jūsu valsts likumdošanu, un jūs esat devis savu piekrišanu, lai atļautu nepilngadīgajiem jūsu apgādībā izmantot šo vietni.

Kā es varu piekrist vai nepiekrist manu datu izmantošanai?

Apmeklējot https://www.rkkpromo.eu Lietotājam tiek piedāvāta iespēja iepazīties un piekrist Privātuma datu politikai, lietotājs apstiprinot – piekrīt privātuma politikai un piekrīt izmantot vietni https://www.rkkpromo.eu

Neapstiprinot, un turpinot izmantot vietni Jūs automātiski piekrītat privātuma politikai. lūgums Iepazīties ar vietnes privātuma politikas noteikumiem!

Jums ir tiesības neizmantot šo vietni, atteikties no sīkdatnēm, nesniegt informāciju, pieprasīt [MŪSU] rīcībā esošo Jūsu informāciju, kā arī pieprasīt izdzēst visu mūsu rīcībā esošo informāciju par Jums.

Personu datu glabāšos un apstrādes noteikumiem Jūs piekrītat, ka sniedzat mums personisko informāciju, lai pabeigtu darījumu, tiek veikts pasūtījums, nokārtojat piegādi vai atgriežat pirkumu, nozīmē, ka piekrītat, ka mēs to apkopojam un izmantojam tikai konkrētam mērķim.

Lai pārbadītu, vai izdzēstu Jūsu informāciju, kas ir mūsu rīcībā Lūgums sazināties: sales@rkkpromo.eu 

Vai informācijas ievākšanā un apstrādāšanā iesaistīti arī citi uzņēmumi un personas?

Parasti trešās puses pakalpojumu sniedzēji, kurus mēs izmantojam, savāks, izmantos un izpaudīs jūsu informāciju tikai tādā apjomā, kāds nepieciešams, lai viņi varētu sniegt mums noteiktus pakalpojumus.

Tomēr dažiem trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, maksājumu vārtejām un citiem maksājumu apstrādātājiem, ir savi konfidencialitātes Noteikumi attiecībā uz informāciju, kas mums viņiem jāsniedz par darījumiem kas saistīti ar jūsu pirkumiem.

Mēs] iesakām izlasīt šo pakalpojumu sniedzēju konfidencialitātes politiku, lai jūs varētu saprast veidu, kādā šie pakalpojumu sniedzēji apstrādā Jūsu personisko informāciju.

 

 • Paysera Politika
 • Stripe Politika
 • Paypal politika
 • Omniva politika
 • Latvijas Pasts politika
 • MakeCommerce Politika

Iespējams, ka daži pakalpojumu sniedzēji var atrasties vai izmantot tādas telpas, citā jurisdikcijā, nekā jūs vai mēs. Tātad, ja jūs izvēlēsieties turpināt darījumu, kas ietver trešās puses pakalpojumus, tad uz jūsu informāciju var attiekties jurisdikcijas (-u) likumi, kurā šis pakalpojumu sniedzējs vai tā telpas atrodas.

Kad jūs noklikšķināt uz saitēm mūsu veikalā, tās var novirzīt jūs prom no mūsu vietnes. Mēs neesam atbildīgi par citu vietņu konfidencialitātes praksi un mudinām jūs iepazīties ar viņu konfidencialitātes politiku.

Vai [JŪS] atklājat, vai pārdod manu informāciju?

Jūsu personisko informāciju trešajām personām [MĒS] neatklājam. Personīgo informāciju iespējams atklāt tikai atsevišķos izņēmuma gadījumos, kad informācija tiek pieprasīta no Valsts instancēm saskaņā ar Latvijas Valsts likumdošanu, vai aizdomās par krāpniecību.

RKKpromo.eu komanda nekādā gadījumā neizpauž un nepārdod Jūsu datus un citām fiziskām un juridiskām personām, interesentiem.

Vai mani dati ir drošībā?

Lai aizsargātu jūsu personisko informāciju, mēs veicam attiecīgus drošības pasākumus un sekojam nozares paraug praksei, lai pārliecinātos, ka jūsu informācija netiek pazaudēta, ļaunprātīgi izmantota, atklāta, mainīta vai iznīcināta.

Ja jūs mums sniedzat savu kredītkartes informāciju, informācija tiek šifrēta, izmantojot drošu SSL protkolu un tiek saglabāta ar AES-256 šifrēšanu. un 3D Secure tehnoloģiju.

Maksājumu sistēmas izmanto savas datu aizsardzības metodes ar ko lūdzam iepazīties maksājumu sistēmu mājas lapās.

Papildus tiek nodrošināti arī dažādi mājas lapas un hostinga kompānijas datu apstrādes un glabāšanas aizsardzības mehānismi.

Visi kompānijas īpašumā esošie datori un to cietie diski ir kriptēti, lai pasargātu informāciju no nevēlamas nokļūšanas un ļaunprātīgas izmantošanas.

Privātuma politikas grozījumi

[Mēs] paturam tiesības jebkurā laikā mainīt un pielāgot šo politiku, tādēļ, lūdzu, pārskatiet šos noteikumus ikreiz apmeklējot vietni, vai veicot pirkumu. Izmaiņas un paskaidrojumi stāsies spēkā tūlīt pēc to ievietošanas tīmekļa vietnē. Ja politikā būs būtiskas izmaiņas, mēs paziņosim jums, ka tā ir atjaunināta, lai jūs būtu informēti par izmaiņām.

Pēdējās izmaiņas privātuma polikā veiktas 01.12.2021