Piegādes politika

Cik ilgā laikā tiek veikta piegāde?

Piegādes pakalpojumu nodrošināšanai Baltijas reģionā tiek izmantoti Omniva pakalpojumi un Latvijas Pasts pakalpojumi.

Darījuma apstrāde, no samaksas saņemšanas brīža, notiek tuvākās darba dienas laikā. Produkcijas sagatavošana un iepakošana parasti notiek tajā pašā vai nākošajā darba dienā, atkarībā no pieprasījumu skaita.

Preces izsūtīšana no https://www.rkkpromo.eu noliktavas var tikt veikta 1-3 darba dienu laikā no maksājuma saņemšanas brīža.

Piegādes pakalpojumu sniedzējs sola nodrošināt pakalpojuma piegādi no 1-5 darba dienām Latvijas un Baltijas teritorijā.

Pēc pieredzes (Omniva Latvija – 1-2 dienas no paciņas nodošanas kurjeram. Latvijas Pasts – 2-5 dienu liakā)

Atsevišķām precēm maksimālais piegādes termiņš var būt līdz 45 dienām.

Kā tiek veikta piegāde?

https://www.rkkpromo.eu Latvijas teritorijā izmanto Omniva Latvija un Latvijas pasta pakalpojumus.

Primāri sūtījuma nosūtīšanai tiek izmantoti Omnivas pakalpojumi, bet ja klientam ir nepieciešamība, tad sūtījumu var arī ar Latvijas Pasts starpniecību.

Ja klients papildus izmanto bezmaksas piegādes kupona kodu, tad produkcijas nosūtīšana primāri tiek veikta ar Omniva starpniecību.

Cik man izmaksās piegāde?

 

  • Latvijas teritorijā Omnivas pakalpojumu izmaksas mazākajai paciņai ir 2.88€
  • Latvijas pasts – visā Latvijas teritorijā 3€

P.S. Esi vērīgs!! Aktīvi seko līdzi Sociālo tīklu kampaņu kupona kodiem, kas ļaus piegādi bez maksas!

Vai iespējams izsekot sūtījumu?

Uz doto brīdi strādājam pie tā, lai klients maksājuma uzdevumā varētu saņemt arī izsekošanas kodu un linku uz pārvadātāja partnera izsekošanas vietni.

Šobrīd, iespējams izsekot sūtījumu tikai kontaktējoties ar https://www.rkkpromo.eu Atbalsta dienestu:

sales@rkkpromo.eu

 

Atbildes laiks līdz 24h.

Preču atgriešanas politika

Vai iespējams atgriezt iegādāto preci?

Protams! Lai izmantotu iespēju un izceltos ar labu klientu servisu saviem klientiem piedāvājam 30 dienu preces atgriešanas garantiju.

Klientam 30 dienu laikā pēc piegādes brīža ir tiesības atteikties no preces un atgriezt https://www.rkkpromo.eu iegādāto produkciju atpakaļ piegādātājam.

Kāda ir preces atgriešanas procedūra?

Ja klients vēlas atgriezt preci brāķa gadījumā, tad procedūra ir sekojoša:

  1. Klients aizpilda atgriešanas formu, vai nosūta ziņu: https://www.rkkpromo.eu no tā e-pasta, kas ievadīts maksājuma dokumentā.

E-pastā nepieciešams iekļaut:

1. preces maksājuma dokumentu par preces iegādi.

2. norādīt informāciju par vietu, kur pircējs iepazinies ar RKKpromo.eu kampaņu.

3. nelielu, loģisku skaidrojumu un foto kādēļ tiek atgriezta prece.

4. RKKpromo.eu komanda izvērtē iemeslu, sazinās ar klientu 3 dienu laikā pēc e-pasta saņemšanas, iepazīstina klientu ar lēmumu un turpmāko notikumu gaitu.

5. Pozitīva atgriešanas lēmuma gadījumā, klients nosūta nesabojātu iepakojumu vai brāķēto produkta paraugu uz RKKpromo.eu norādīto adresi.

5.1. Pēc klienta atteikšanās no produkta un iepakojuma saņemšanas RKKpromo.eu komanda atgriež klienta naudu par produktu 5 dienu laikā Izmantojot maksājumu metodi, ar kādu veikta apmaksa. Piegādes izmaksas netiek atgrieztas. (naudas atgriešanas termiņš katram maksājumu operatoram var atšķirties).

Tiek atgriezta pilna summa par iegādāto produktu. Izņemot piegādes izmaksas.

 

Ja produkts iegādāts kampaņās laikā, tad klientam tiek atgriezta produkta vērtība, kas ņemta vērā aprēķinot kopējo kampaņas cenu.

 

Pēc preces un iesnieguma saņemšanas RKKpromo.eu komanda izvērtē vai izpildīti visi preces atgriešanas nosacījumi un sazinās ar klientu. Pircējam tiek atgriezta samaksa pilnā apmērā ar to maksājuma veidu, kāds tika veikts sākotnēji.

 

Atgriezt nesabojātu iepakojumu un brāķa paraugu uz RKKpromo.eu norādīto adresi.

 

Preces atgriešanas un sūtīšanas izmaksas sedz klients.

 

Jebkurā gadījumā centīsimies izskatīt klienta neapmierinātības iemeslus un maksimāli ātri un nesāpīgi risināt situāciju.

 

Mūsu galvenās vērības ir apmierināts ilgtermiņa klients, tāpēc no savas puses centīsimies izdarīt visu, kas mūsu spēkos, lai apmierinātu klienta vēlmes.

 

Ko darīt pārpratuma gadījuma?

Ja gadās produkcijas brāķis, produkts, kas neatbilst produkta apraskstam, sajaukts pasūtījums, vai defekts kas traucē lietošanu, lūgums steidzami Informēt RKKpromo.eu komandu par produkta neatbilstību.

 

Apstiprināta brāķa vai defekta gadījumā tiek atgriezta nauda pilnā apmērā no [MŪSU] puses sedzot piegādes izdevumus, piedāvājot arī preces maiņu par līdzvērtīgu summu.Turpmākās preces atgriešanas norādes meklēt sadaļa Atgriešanas politika.

 

Jebkurā gadījumā centīsimies izskatīt klienta neapmierinātības iemeslus un maksimāli ātri risināt situāciju.

 

Mūsu galvenās vērības ir apmierināts ilgtermiņa klients, tāpēc no savas puses centīsimies izdarīt visu, lai apmierinātu Jūsu vēlmes.